عایقکاری سرویس بهداشتی بدون تخریب بهترین و با کیفیت‌ترین شیوه عایق کاری بدون تخریب سرویس بهداشتی 

عایقکاری سرویس بهداشتی بدون تخریب

بهترین و با کیفیت‌ترین شیوه عایق کاری بدون تخریب سرویس بهداشتی

 

اگر می‌خواهید مشکل نشتی سرویس‌های بهداشتی خانه خود را خیلی راحت و با کیفیت و بدون خرابی و تخریب کاشی و سرامیک رفع کنید.این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

تراکم ساختمان ها باعث شده تاارتفاع وتعداد واحدها در طبقات بیشتر شود. سرویس های بهداشتی به عنوان آبریزترین حوزه در فضاهای ساختمانی نیاز به عایق‌بندی و ایزولاسیون با کیفیتی دارد.

معمولا جهت عایق کاری سرویس‌های بهداشتی از ایزوگام استفاده می‌شود. ایزوگام از قدیم الایام به عنوان لایه ضد آب استفاده می‌شد ولی این عایق علاوه بر عدم کیفیت بالا به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه عایق‌بندی صددرصد ایجاد نمی کند.

عایقکاری سرویس بهداشتی بدون تخریب

 

معمولا در سرویس‌های بهداشتی بعد از اجرای عایق ایزوگام روی سطح را با سرامیک و کاشی پوشش می‌دهند اجرای این پوشش احتمال دارد به لایه ایزوگام آسیب وارد کند.

علاوه بر آن پس از نصب کاشی و سرامیک وجود بندها و درزها در سطح کاشی کاری و سرامیک محل مناسبی برای نفوذ آب می‌باشد.

معمولاً کاشی کارها خیلی سطحی و ابتدایی بندها را پوشش می‌دهند و این اجرای بی‌کیفیت باعث می‌شود تا بندها به راحتی خالی شود و فضا جهت نفوذ آب به زیر کاشی‌ها فراهم گردد.

استفاده از شوینده‌ها که شامل مواد اسیدی و بازی می‌باشند خیلی راحت ترکیبات معدنی استفاده شده در بندکشی‌ها را می‌خورند و آنها را پوک و کرمو می‌کنند.

این خوردگی باعث می‌شود تا بندها به راحتی تخلیه شده و آب به زیر کاشی و سرامیک‌ها نفوذ کند. این نفوذ آب باعث می‌شود تا احتمال چکه و نشتی آب در سقف طبقه پایین ایجاد شود و در صورتی که ایزوگام سالم باشد آب بر روی ایزوگام جمع شده و این آب از طریق ملات استفاده شده در کاشی کاری بدنه‌ها جذب می‌شود و نهایتاً نم و رطوبت در بدنه سرویس‌های بهداشتی دیده می‌شود.

باقیماندن این آب در گذر زمان باعث ایجاد گندیدگی و بوی بد در سرویس‌های بهداشتی می‌شود استفاده از مواد نانو جهت مقاوم سازی بندکشی‌ها و همچنین نوع تکنیک اجرایی این مواد که به صورت دوغابی استفاده می‌شود باعث می‌شود تا دوام و ماندگاری بندها  افزایش یابد.

عایقکاری سرویس بهداشتی بدون تخریب

 

مواد نانو در برابر اسیدها و بازها مانند تیرک‌ها، وایتکس‌ها و سفید کننده‌ها مقاوم می‌باشد و در نتیجه از تخریب بندها در برابر این مواد جلوگیری می‌کند.

این مواد قیمت مناسبی دارد و اجرای راحت آن می‌تواند نشتی و رطوبت سرویس‌های بهداشتی را بدون نیاز به تخریب و خرابی کاشی و سرامیک رفع کند.

جهت تهیه این مواد و یا اجرای آن با کارشناسان گروه صنعتی کالیمورا در ارتباط باشید.

 

آدرس کارخانه: تهران، پاکدشت، کانال آب شمالی ، صنایع ۲ ، پلاک ۴۴ ، گروه صنعتی کالیمورا
ساعت کار: شنبه تا پنج شنبه:  ۸ صبح الی ۱۶                           

دفتر فروش کارخانه :  ۰۲۱۲۸۴۲۰۹۲۵
مهندس نجاتی مشاور فروش و اجرا : ۰۹۱۲۷۳۱۷۹۴۷

عایقکاری سرویس بهداشتی بدون تخریب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *