گروه صنعتی کالیمورا

گروه صنعتی کالیمورا از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات فلزی ساختمان  آغاز نمود. سپس این مجموعه به موازات اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه در زمینه تولید محصولات شیمیایی ساختمان نمود و در راستای تحقق این امر از تخصص جوانان تحصیلکرده و پرتلاش استفاده نمود و  اقدام به تولید انواع عایق های رطوبتی پلیمری با استفاده از فن آوری نانو نموده است. 

 

این مجموعه با تلاش و دانش مهندسان جوان اقدام به اجرا محصولات تولید شده در جهت افزایش کارآیی و رفع نقاط ضعف این محصولات نمود و با ایجاد دستورالعمل های اجرایی انحصاری  و بی عیب و نقص این محصولات در بازه زمانی مطمن نقش موثری در جهت ترویج استفاده از محصولات فوق در صنعت ساختمان کشور نموده است.
برند کالیمورا دارای گواهینامه ثبت علامت تجاری از سازمان ثبت اسناد و املاک  کشور را دارا می باشد و حق استفاده انحصاری در طبقات به شرح ذیل را دارا می باشد.
  1. طبقه 1 : نانو پوشش آنتی باکتریال پایه پلیمری
  2. طبقه 17: عایق رطوبتی
  3. طبقه 35:تبلیغات در فضای باز،تبلیغات،تبلیغات تلویزیونی،فروش
  4. طبقه 39 : بسته بندی کالاها
مواد نانو کالیمورا خاصیت جذبی دارند و با نفوذ در اعماق سازه ها (حفره های بسیار ریز در ابعاد نانو)هر سطحی را با ماندگاری دراز مدت کاملا آب بند و به دلیل همین خاصیت جذبی ،در طول زمان دچار فرسودگی ،پوسته شدن،لایه شدن و… نمی شوند.
محصولات کالیمورا در انواع سازه ها (ساختمان های در حال ساخت-نوساز-قدیمی-استخرها-واحد های صنعتی،مخازن بزرگ ذخیره آب،برج های خنک کننده،پی های گسترده و ویژه و انواع بتن در شرایط خاص و…)به طرق مختلف قابل استفاده می باشد.
کالیمورا در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مشتریان عزیز و در جهت ارزیابی کیفیت وکارآیی محصولات تولیدی این شرکت و همچنین استفاده از تکنیک ها و تکنولوژی های به روز در جهت تولید محصولات با استانداردهای جهانی اقدام به اخذ گواهینامه ها و تاییدها مختلف ملی و بین المللی نموده است. 
 

گواهینامه ها

کالیمورا دارای تاییدیه معتبر از مراجع ذی صلاح با توجه به تصاویر SEM, TEM ابعاد نانو ذرات مورد استفاده برابر 7 نانو متر می باشد.